Společnost s vizí

Náš příběh

Toto je příběh o skupině lidí s vášní a odhodláním, kteří pracovali na vytvoření jedinečné a individuální značky. Vážíme si všech výzev, se kterými jsme se setkali a setkáme, protože to nám dodává sílu a chuť růst. Naším cílem je udělat víc, než jen uspokojit potřeby zákazníka, chceme vynaložit veškeré úsilí na zlepšení všech aspektů lidského života. Pomůžeme Vám splnit sny o bydlení a vytvořit krásnou budoucnost.

Ať jste kdekoliv, jsme tu vždy pro vás.

• • •

Společnost YU-GROUP® vytváří a zprostředkovává jedinečné služby, s nadnárodní podporou klíčových partnerů, v oblasti dodávky staveb a stavebných materiálů.

Naše společnost se specifikuje na oblast poradenství, realizace staveb, návrhu, dodávky materiálů, montáže a servisu.

Dlouhodobé zkušenosti a selektivní přístup k nejmodernějším typům materiálu a technologií s maximálním ohledem na zákazníka nám umožňuje cílit na široké spektrum zákazníků z různých oblastí, jako například zdravotnictví, farmaceutický průmysl, výrobní průmysl, školství, státní správa, stavebnictví, developing atd.

YU-GROUP® nenabízí jen prodej materiálu, ale komplexní služby, od konzultace, přes návrh řešení, dodávku, finální montáž, až po podporu a servis.

Náš zákaznický segment tvoří především koncový zákazníci, developerské společnosti, stavební firmy, architekti a designéři.

Díky silnému týmu technických specialistů, obchodníků, inženýrů, designérů, a profesionálních řemeslníků dokážeme poskytnout důkladnou analýzu potřeb a požadavků zákazníka, přičemž jsme schopni připravit konkrétní řešení na míru.

Postupem času jsme dosáhli vysoké partnerské postavení u významných světových výrobců stavebních materiálů, což umožňuje získávat nejvyšší podporu přímo u výrobce a poskytovat trhu nejnovější produkty a technologie.

Společnost se i nadále rozvíjí o další segmenty stavebnictví, dodávky stavebních materiálů, realitních služeb a bezpečnostních technologií a služeb.

Naši budoucnost zajišťujeme pomocí inovací a neustálým zlepšováním. Jsme týmem, ve kterém každý má důležitou pozici a přispívá svým dílem k úspěchu a pokroku společnosti.