Moderní bydlení na 25 metrů čtverečních

          

Navrhujeme a dodáváme moderní dřevěné YUDOMKY, které přizpůsobíme vašim představám a potřebám.

YUDOMEK je ta správní volba pro rovnováhu mezi moderním bydlením a finanční úsporou. Jednoduché a praktické řešení přináší extra příjemný prostor k bydlení, odpočinku, práci, zábavě a soukromí.

YUDOMEK je možné postavit na místech, kde by klasický typ stavby neobstál.

Pro stavbu YUDOMKU není potřeba mít pozemek vymezen v územním plánu a dodržovat ochranní pásma. Není potřeba čekat na územní souhlas nebo na rozhodnutí o umístění stavby a stavební řízení.

YUDOMEK je možné zrealizovat bez jakékoliv povinnosti vůči stavebnímu úřadu.

Co je YUDOMEK?

          

YUDOMEK se radí do kategorie domů s anglickým označením – Tiny House.  V současnosti se malé moderní dřevěné domky stávají fenoménem. Lidé se doslova předhánějí v tom, jak bydlet moderně a ekonomicky – přesto pohodlně a stylově.

Pokud vám nevadí bydlet v opravdu malém domku o maximální rozloze 25 m2, ve kterém však bude vše, co byste si jen mohli ke spokojenému bydlení přát, je YUDOMEK ta správná volba pro vás. Pokud vás zajímá, co YUDOMEK je a jak vypadá, jste na správném místě.

Pod pojem YUDOMEK si můžeme jednoduše vysvětlit jako trvale obyvatelný domek, který je postaven na velmi malé ploše – rozměry těchto domků se pohybuji max. na rozloze 25 m2. Vzhledem k malé velikosti si však YUDOMEK nepleťte s jinými typy drobných staveb, jako jsou například zahradní domky, mobilní domky apod… YUDOMEK vyhovuje vyšším požadavkům tak, aby nebyla kvalita života nijak omezena.

Spojitost s okolím

          

Velké prosklení z tvrzených skel zaručí dokonalý výhled a pocit, že jste venku i uvnitř. Navíc máte k dispozici venkovní terasu s bezhraničným výhledem. Pro specifická místa nepotřebujete stavební povolení, a tudíž můžete zažít výhledy, které nejsou dostupné jen tak někomu. Součástí prosklených ploch jsou skryté žaluzie a pro možnost vytvořit soukromí, kdykoliv je potřeba.

Jednoduchá a pevná konstrukce

          

Založení na pilotech zaručuje lepší použití i ve specifických lokalitách, kam normálně není možné stavbu umístit. Váha celého domu je lépe rozložena a piloty chrání stavbu od vlhkosti. CLT panely jsou zárukou pro dostatečnou izolaci, trvanlivost, precizní sestavení a kotvení.

Celosezónní bydlení

          

Dřevěné zateplené montované panely, kamna i tvrzené 3-vrstvé velkoplošné okenní systémy – to vše dělá z YUDOMKU bezpeční a praktické bydlení. Kdykoliv se rozhodnete YUDOMEK navštívit, nebudete ztrácet komfort a budete mít teplo.

Komfortní vybavení

          

Společenská místnost s gaučem a kamny, ložnice, praktická kuchyň, sprcha, toaleta i technická místnost, to vše na 25 metrech čtverečných. Na zpříjemnění chvíle střešní nebo přizemní terasa s nekonečným výhledem.

Líbí se vám YUDOMEK?

Kontaktujte nás – ať už pro více informací, nezávaznou poptávku ceny koupě, anebo pro možnosti pronájmu a investice.

Napište nám na info@yumont.cz