FINANCOVÁNÍ

Pomůžeme Vám s financováním stavby

Hypotéka bez starostí

… DO BANKY NEMUSÍTE …

S námi vyřídíte hypotéku rychle, chytře a bez poplatků. Výhodná úroková sazba a kompletní služby.

Hledáme nemovitosti

… NEJSME REALITKA …

Nehledáme Vám kupce, ale my jsme Vašim kupcem. Naše cenová nabídka bude vždy férová a bez žádnych úskalí.

YU-GROUP

Hypotéka bez starostí

Spousta klientů se nás ptá, jestli budou muset něco platit. Za konzultace a pomoc při řešení Hypotečního úvěru nám nic neplatíte.

Jak to funguje?

CHCEME ABY STE UŠETRILI CO NAJVÍCE

Ať se jedná o koupi, výstavbu nebo rekonstrukci, rádi vás vším provedeme a najdeme nejlepší řešení. Samozřejmě s nejnižší možnou sazbou.

Vyhodnotíme vaši bonitu, a dle výsledků vám nabídneme nejlepší řešení pro vaši situaci.

SPOLEČNĚ VYBEREME SPRÁVNOU HYPOTÉKU

Kromě výše úrokové sazby zohledňujeme i jiná důležitá kritéria při výběru výhodné banky – bedlivě sledujeme podmínky čerpání, poplatky již na začátku nebo v průběhu splácení, rychlost vyřízení, přerušení splácení, změnu výše splátek nebo nutnost doložení příjmů.

Všechny tyto faktory ovlivňují výslednou měsíční splátku, ale i vaši spokojenost v průběhu splácení.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

YU-GROUP

Hypotéka naruby

Chtěli by jste začít řešit vlastní hypotéku, ale zatím nemáte vyhlédnutou nemovitost? S námi máte hypotéku dopředu a své budoucí bydlení si můžete vybírat až 3 roky.

Jak to funguje?

JAK TO FUNGUJE

Hypotéku a její sazbu si můžete fixovat na 3 roky a v této době najít nemovitost, která je pro Vás vhodná. Sjednání úvěrové smlouvy a její podpis tedy probíhá před koupí nemovitosti, a její načerpání se pak váže na kupní smlouvu. Ale nemusíte se bát, není to tak složité jak se zdá, všechnu práci stejně uděláme za Vás.

PROČ ZVOLIT TÚTO HYPOTÉKU

Často se setkáváme s klienty, kteří mají schválenou hypotéku na nemovitost, ale než projdou veškerým procesem a dostanou se k čerpání hypotéky, tak je někdo předběhne a koupí jejich vyhlídnutou nemovitost v hotovosti.

Proto je tu hypotéka naruby, u které máte dopředu schválený maximální výši hypotéky a Vaší vysněnou nemovitost můžete hledat až 3 roky.

ČEKÁ VÁS ŽIVOTNÍ ZMĚNA

Plánujete změnit zaměstnání, a nebo přemýšlíte nad novým přírůstek do rodiny a půjdete na rodičovskou dovolenou? Můžete si zařídit tento typ hypotéky, který se Vám váže na Vaší aktuální bonitu a uplatnit jí můžete do 3 let. Takže nemusíte plány na bydlení odkládat a pustit se do toho hned.

YU-GROUP

Refinancování hypotéky

Většina klientů se bojí pokut a poplatků za předčasné ukončení smlouvy, ale v této době už se nemáte čeho bát.

Jak to funguje?

ZMĚNA SE MŮŽE VYPLATIT

I s refinancováním staré hypotéky můžeme pomoct. Úrokové sazby jsou teď krásné, tak se nebojte refinancování, starosti s tím mít nebudete, těžkou práci uděláme za Vás a vše Vám vysvětlíme.

NEBOJTE SE POPLATKÚ

Většina klientů se bojí pokut a poplatků za předčasné ukončení smlouvy, ale v této době už se nemáte čeho bát většina hypoték se dá převést bez poplatků a pokud tam přeci nějaký bude, my ho zaplatíme za Vás.

Je to možné? – u nás v YU-GROUP hradíme teď náklady na převod a odhadce a katastr až do 10 500 Kč.

Proč naše služby

Spolupracujeme skoro se všemi bankami

Najdeme pro vás nejvýhodnější hypotéku

Úvěr čerpáte rychle a bez poplatků

Získáte odhad zdarma

Získate finanční rezervu