JSME TÝM ZAPÁLENÝ DO REALIZACÍ RODINNÝCH DOMŮ

          

Myslíme ekonomicky, ekologicky a moderně. Ušijeme každému dům na míru. Tykáme si s “chytrou domácností” stejně jako s běžným ekonomicky výhodným řešením.

Vybíráme pouze kvalitní dodavatele s dlouholetou tradicí a vysokou spolehlivostí vybraných stavebních prvků.

Sdělte nám Vaše vize, přání a požadavky. My je s radostí doplníme a navrhneme optimální řešení. Vše dodáme až na stavbu a namontujeme. Náš tým Vám se vším pomůže. Od návrhu až po realizaci.

 Poskytujeme certifikovanou kvalitu, odbornost, individuální přístup a kreativitu.

 Všechny naše domy jsou energeticky certifikovaný, čím se řadíme do kategorie energeticky úsporných domů.

KVALITA

          

Základní konstrukce montovaného domu má součinitel prostupu tepla konstrukcí U=0,12 Wm-2K-1. Konstrukce odpovídá standardu pasivních domů (kategorie A) – domy se spotřebou 15 kWh/m² ročně a méně. Od roku 2020 musí každý nově postavený dům splňovat tento pasivní energetický limit.

Druh a typ opracování dřeva, které se používá jako jeden z hlavních stavebních materiálů a způsob jeho tepelného ošetření probíhá za co nejpřísnějších ekologických podmínek. Způsob přípravy a zpracování vylučuje přítomnost a existenci hmyzu či dřevokazných hub. Chemicky se dále ošetřují pouze objekty pro oblasti zvláštních klimatických charakteristik. V našich zeměpisných šířkách se jedná o domy s minimálním množstvím chemie.

CERTIFIKÁTY

          

Záruka kvality materiálů a zpracování je v souladu se všemi zákony České republiky a Evropské unie.

EC – Osvědčení o shodě

Evropské technické schválení

0479_001-1

0479_001-2

RAL-001

EuroCert

9001:2008

14000:2004

14001:2004