DODÁVAME A MONTUJEME

          

Naše firma jsou především lidé a pro lidi také tvoříme. Navrhujeme domovy na přání, a proto především naslouchame, spolehlivě dodáváme a montujeme. Důvěra je základem našeho vztahu s Vámi.

OSVĚTLENÍ

          

Naplánování osvětlení je dúležité již ve fázi návrhu stavby. Jaká svítidla budou pasovat do interiéru a exteriéru, jakou budou plnit funkci. Přemýšlejme o tom, kde budeme odpočívat, při jakém světle pracovat a pamatujme, že úplně jinou funkci bude plnit světlo v obývacím pokoji, kuchyni nebo v ložnici.

Náš partner: Kanlux

INTERIÉROVÉ DVEŘE

          

V naší nabídce naleznete interiérové dveře a zárubně, které jsou připraveny ihned k dodání. Veškeré nabízené dveře a obložkové zárubně jsou v české normě. Slouží jak do novostavby, tak k rekonstrukcím bytů a rodinných domů.

  • Rámové dveře
  • Deskové dveře
  • Celoskleněné dveře
  • Dřevené masívne dveře
  • Vchodové dveře

Náš partner: Erkado

KOMPOZITNÍ PODLAHY

          

Pod pojmem kompozitní podlahy si můžete představit typ podlahoviny, která se skládá z různých druhů materiálů (WPC a SPC Rigid). Jelikož nám díky povrchové charakteristické vrstvě nespadají tyto podlahy ani mezi vinylové, PVC, korkové či dřevěné, řadíme tyto podlahy mezi kompozitní podlahy.
Dekor se tiskne přímo na nosnou desku a samotný povrch podlahy je opatřen odolnou ochrannou vrstvou, která chrání podlahu od opotřebení a vlhkosti. Spodní část podlahy bývá opatřena integrovanou korkovou nebo gumovou podložkou, která zajišťuje podlaze tichost a komplexní komfort.

Typ podlahy: bytová / komerční

Naši partneři: Krono Step, Egger, Wineo

VINYLOVÉ PODLAHY

          

Vinylové podlahy spojují nejnovější výrobní technologie, design a uživatelský komfort, který se dá použít ve všech prostorech. Povrch je odolný proti poškrábání, tlumí kročejový hluk, není náročný na údržbu a je vhodný pro podlahové vytápění. Vinylová podlaha se pokládá celoplošným lepením nebo volnou pokládkou (plovoucím způsobem).

Typ podlahy: bytová / komerční / průmyslová

Naši partneři: Wineo, Tarkett, Fatra

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

          

Laminátová podlaha je vrstvená podlaha z dřevovláknité HDF desky a z vrchní vrstvy laminátu s dekorativní potiskem, kterou chrání krycí vrstva. Podlaha se vyznačuje vysokou zatížitelností, stabilitou, jednoduchou údržbou a montáží. Někdy jsou hrany lamel zkosené a vznikají tak v-spáry, které evokují dojem skutečné deskové podlahy ze dřeva.

Typ podlahy: bytová

Naši partneři: Egger

DŘEVĚNÉ PODLAHY

          

Dřevěná podlaha se hodí téměř do jakéhokoliv interiéru. Je velmi příjemná a udržuje teplo. Vyrábí se ze tří vrstev masivního dřeva, z nichž každá je různě široká. Na typu dřeviny pak závisí i tvrdost samotné podlahy, proto před koupí zohledněte i to, jak moc bude podlaha zatížena. Podlahy jsou dodávány již s povrchovou úpravou a můžete si vybírat z rozmanitých druhů dekorů.

Typ podlahy: bytová / komerční

Naši partneři: Mosaic, Boen