DODÁVAME A MONTUJEME

         

Naše firma jsou především lidé a pro lidi také tvoříme. Navrhujeme domovy na přání, a proto především naslouchame, spolehlivě dodáváme a montujeme. Důvěra je základem našeho vztahu s Vámi.

PLASTOVÁ OKNA

          

Navrhujeme plastová okna ze špičkových německých plastových profilů, které jsou velmi oblíbená pro jejich snadnou údržbu, dlouhou životnost, funkčnost, tepelně izolační a konstrukční vlastnosti. Plastová okna dodáváme v moderním designu, vybrat si můžete z mnoha barev a dekorů, problém nejsou ani nadstandardní rozměry. Díky tomu se naše okna hodí do všech typů staveb.

Dodáváme profily značky: Rehau, Salamander, Gealan, Kommerling

HLINÍKOVÁ OKNA

          

Hliníková okna se stala oblíbenými zejména pro svoji odolnost. Předností hliníkových oken je mimořádná pevnost, minimální údržba, bezpečnost, luxusní vzhled a především dlouhá životnost. Hliníková okna mají přesnou konstrukci, hliník drží svůj tvar po celá léta – nedochází k deformacím. Hliník je vhodný pro užití u budov s velkým proskleným prostorem. U takových řešení navíc dochází k šetření elektrické energie, jinak vynucené umělým osvětlováním interiérů. Své místo si díky neotřelému, luxusnímu vzhledu najdou také u vyznavačů kvalitního designu.

Dodáváme profily znaky: Aluprof, Elvial, Aliplast, Kommerling

DŘEVĚNÁ OKNA

          

Dřevo je klasickým materiálem, který člověk používá dlouhá staletí. Má svou nenapodobitelnou krásu, ztělesněnou v jeho kresbě a vůni. Dřevěná okna dělají z domova útulný prostor, domov, který je v harmonii s přírodou. Dřevěná okna, eurookna a dřevo hliníková okna v sobě nesou dlouholetou řemeslnou zkušenost v práci s tímto materiálem, zároveň však reagují na nejmodernější trendy.

Dodáváme profily značky: Kommerling

VENKOVNÍ ŽALUZIE

          

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínicím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt téměř dokonalý.

VENKOVNÍ ROLETY

          

Venkovní rolety jsou exteriérový stínicí, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Obtěžování hlukem se použitím předokeních rolet výrazně snižuje. Jsou ovládány buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky.

Speciální technické tkaniny Soltis a Serge

  • Speciálně vyvinuté pro exteriérové stínění velkých prosklených ploch.
  • Ochrana proti tepelnému záření při zachování příjemné světelné úrovně v interiéru.
  • Vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, výborná barevná stálost a dlouhá životnost.

Díky těmto vlastnostem se Soltis a Serge stávají stále oblíbenější u architektů i koncových uživatelů.

GARAŽOVA VRATA

          

Garážová vrata nabízejí jedinečné spojení kvalitního designu a vysoké odolnosti. Uspokojíme požadavky jakkoli širokého podnikatelského spektra. Dokážeme dodat vrata zkoušená těžkým provozem, ale také vrata sloužícím spíše komerčním účelům s vyšším bezpečnostním rizikem. Je jen na Vás, které si vyberete. Garážové pohony Vám zaručí naprostý komfort nejen při ovládání garážových vrat, ale také stoprocentní funkčnost při ochraně Vašeho majetku. Díky špičkové kvalitě pohonů Vám můžeme garantovat nekompromisní spolehlivost a bezpečnost fungování pohonů, které Vás zkrátka nikdy nenechají ve štychu.

TYP: Sekční garážová vrata / Rolovací garážová vrata